Vysílací studio: 353 222 818
Dopravní linka: 800 190 800 (zdarma)
NELLY FURTADO - I'm Like A Bird
Playlist
NELLY FURTADO
I'm Like A Bird
Právě vysílá:
Honza Antal
Dopoledne na Hitrádiu Dragon

Filmix

Filmix na Hitrádiu Vám každý týden představuje novinky v kinosálech, ale i ty, které jste na plátně propásli a přichází na DVD. Protože jsou filmy dobré a špatné, k těm lepším Vám vždycky ukáže cestu Markéta Rachmanová. Právě ona razí heslo -  "dej filmařům šanci a na každém snímku hledej to pozitivní". Takže když je nesnesitelný scénář, může být skvělá hudba.  Hitrádio je rádio, které miluje film, proto je tu Filmix!

Lajka - Do kin přichází po dlouhé době český loutkový film – a je to scifi... Před šedesáti lety vyletěla do vesmíru raketa Sputnik 2 – a než začnete pátrat po tom, co na ní bylo tak výjimečného, ušetřím čas. Na palubě byla psí fenka Lajka.

Alibi na klíč – V kinech je v současnosti také francouzská komedie Alibi na klíč, která vám dá vhodná doporučení, jak si vytvořit alibi před šéfem nebo před manželkou. Mrkněte na https://www.facebook.com/filmixcz/ kde jsme mimo jiné hráli o lístky na film a také o voucher do e-shopu www.prefelefleur.com. Držíme palce a dáváme 4 hvězdy z pěti