Vysílací studio: 353 222 818
Dopravní linka: 800 190 800
THOM ARTWAY - I Have No Inspiration
Playlist
THOM ARTWAY
I Have No Inspiration
Právě vysílá:
Hitrádio Dragon
Rádio které hraje...

Zazpívá JENNIFER LOPEZ na Super Bowlu?

Michael Jackson, Madonna, U2, Paul McCartney, Rolling Stones, Prince, Bruce Springsteen, Black Eyed Peas, Beyoncé, Bruno Mars, Katy Perry, Coldplay, Lady Gaga, Justin Timberlake anebo Maroon 5 - to je pouze výčet těch nejzvučnějších jmen, které v minulosti vystupovali během poločasové show na finále Super Bowlu. Vzhledem k tomu, že se jedná o nejsledovanější sportovní událost v Americe, je velká prestiž si zde zazpívat a představit svoji tvorbu. 

A dalším jménem do seznamu by mohla být zpěvačko-herečka Jennifer Lopez, která už údajně dostala od pořadatelů nabídku a nyní ji zvažuje. Zatím je však tajemná jako "hrad v Karpatech" a na otázky ohledně její účasti na Super Bowlu odpovídá: "nevím."

Organizátoři mají co napravovat. Loňská show Maroon 5 totiž nepatřila k těm nejlepším, někteří recenzenti dokonce psali o nejhorším vystoupení během velkého finále amerického fotbalu. Jestli JLo na nabídku kývne, bude se muset holka pekelně snažit, aby zaujala. Ačkoliv, v jejím případě bohatě postačí, aby zakroutila svým pozadím a úspěch bude téměř zaručen!

Podívejte se na několik posledních poločasových show Super Bowlu...