Vysílací studio: 353 222 818
Dopravní linka: 800 190 800
VIZE & LANIIA - Stars
Playlist
VIZE & LANIIA
Stars
Právě vysílá:
Hitrádio Dragon
Rádio, které hraje...

Václav Skuhravý pověsil brusle na hřebík

Václav Skuhravý pověsil brusle na hřebík

Kapitán hokejistů Karlových Varů Václav Skuhravý ukončil kariéru. Dvaačtyřicetiletý centr sehrál v extralize za 21 sezon 1001 zápasů a v roce 2009 získal s Energií mistrovský titul.

Václav Skuhravý obdržel nabídku od vedení klubu, která v několika bodech shrnuje jeho další působení v našem klubu. Tuto nabídku Vašek akceptoval a přijal. Vedení klubu je za to velice rádo a těší se na novou a neméně důležitou práci Vaška ve prospěch klubu.

Václav Skuhravý se stane nedílnou součástí vedení klubu a zapojí se do veškerého kolektivního rozhodování HC Energie Karlovy Vary ať už v oblasti sportovní, finanční, provozní i personální. Bude se intenzivně angažovat jako projektový manažer klubu na projektech – program hráčského rozvoje nejtalentovanějších hráčů naší akademie, dále na projektu speciálních tréninků dovedností mladých hráčů. Zároveň povede jako hlavní trenér kategorii dorostu U16 a bude působit jako asistent trenéra extraligového dorostu u kategorie U17. Vedení klubu se také s Vaškem dohodlo na tom, že se zapojí do spolupráce s marketingovým a obchodním oddělením za účelem pomoci získávání prostředků do rozpočtu klubu v oblasti sponzorství a zajištění reklamních partnerů.

Zdroj: čtk, hokejkv