Vysílací studio: 353 222 818
Dopravní linka: 800 190 800
IMAGINE DRAGONS - Demons
Playlist
IMAGINE DRAGONS
Demons
Právě vysílá:
Katka Skutková
Odpoledne na Hitrádiu Dragon

Sokolov nechal spravit chodníky na náměstí Budovatelů

Sokolov nechal spravit chodníky na náměstí Budovatelů

Chodníky po obou stranách sokolovského náměstí Budovatelů jsou opravené. Jejich rekonstrukci dodavatel rozdělil do dvou etap. Ta první, v pravé části skončila loni v listopadu. Druhá etapa přišla na řadu letos a byla dokončena v polovině června. Celkové náklady na akci byly kolem 3 milionů korun.

„Chodníky kolem náměstí Budovatelů už byly opravdu v hodně špatném stavu a jsem proto ráda, že jsme je postupně dali do pořádku tak, aby se po nich lidem dobře chodilo, “ uvedla starostka Renata Oulehlová.

Někteří lidé se dotazovali na umístění dešťových svodů, které ústí na chodník a nejsou svedeny pod něj, jako na druhé straně náměstí. "Pod chodníkem jsou v tomto případě sklepy bytových domů. Po sejmutí původní dlažby a jejího podkladu bylo zjištěno, že vzhledem k výšce stropu sklepů nelze položit přípojku dešťové kanalizace. V současné době probíhá průzkum stavu vnitřního vedení včetně návrhu případné sanace. Cílem je oba dešťové svody,  u papírnictví a lékárny, přepojit zpět na vnitřní vedení," uvedla vedoucí odboru rozvoje města Kateřina Klepáčková.

Zdroj: město Sokolov